ÇATMA İLE BEŞ YIL DAHA

İSKİLİP HALKINDAN VEKİLLERE COŞKULU KARŞILAMA

            31 Mahalli seçimleri öncesi 27 Ocak 2019 Pazar günü İl Başkanı Yusuf Ahlatçı, Ak Parti MKYK Üyesi, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya, İl SKM Başkanı Murat Günay Ak Parti İskilip İlçe Teşkilatına geldi.a

            Milletvekilleri ve İl Teşkilat mensupları Ak Parti İskilip İle binası önünde İlçe Başkanı Mustafa Lek, Belediye Başkanı Recep Çatma, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları ile kalabalık bir partili grup tarafından karşılandılar.

            İlçe Teşkilat Binasında yapılan konuşmalarda İlçe Başkanı Mustafa Lek 31 Mart seçimlerinde partilerinin ana kademe, gençlik ve kadın kolları ile seçim çalışmalarına hazır olduklarını, geçtiğimiz seçimlerden daha fazla oy almayı hedeflediklerini beyan etti.

            Belediye Başkanı Recep Çatma konuşmasında 31 Mart seçimlerinin sadece yerel seçim olmadığını Türkiye’nin geleceğinin seçimi olduğuna vurgu yaparak seçim çalışmalarında kendi dönemlerinde İskilip’e kazandırılan hizmet ve yatırımlar ile önümüzdeki 5 yılda yapacaklarını anlatacaklarını ifade etti.

AHLATÇI, İL BAŞKANI OLARAK İLK ZİYARETİNİ İSKİLİP’E YAPTI

            İl Başkanı Yusuf Ahlatçı yaptığı konuşmada  İskilip’e İl Başkanı olarak ilk ziyaretini  gerçekleştirdiğini, daha öncede ilçe koordinatörü olarak görev yaptığını ifade ederek İskilip’in kendisi için özel bir önemi olduğunu, buradan oyları katlayarak çıkacaklarına inandığını ve salondaki heyecandan bunun anlaşıldığını söyledi. Ahlatçı; “İskilip İlçemiz Ebussuud Efendinin ve İskilipli Mehmet Atıf Hocamızın memleketinden bu güzel topraklardan dua alarak seçim çalışmalarımızı bugün başlatıyoruz. İskilip halkımıza ve siz teşkilat üyelerimize güveniyorum.

            Çorum Milletvekili Erol Kavuncu bu güne kadar İskilip’e yapılan yatırmların önemine dikkat çekerek devam eden yatırmların da takipçisi olduklarını, İskilip’in tüm ihtiyaçlarını bildiklerini, bunları karşılamak içinde yoğun gayret içinde olduklarını beyan ederek toplantıya yoğun katılım gösteren İskiliplilere teşekkür etti.

            CEYLAN; “ULAŞILMADIK KİMSE BIRAKMAYACAĞIZ”

            Ak Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan 31 Mart seçimlerinden mutlaka zaferle çıkılması gerektiğini, şer odaklarının oyların artmaması için ellerinden geleni yaptıklarını ve bu odakların hedeflerinin sadece Ak Parti olmadığını, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye olduğunu beyan ederek, ulaşmadık ev ve İskilipli bırakılmaması gerektiğini, İskilip’ten her zaman yüzde 80’ler civarında oy aldıklarını bu seçimlerde oyları katlayarak zafere ulaşılacağına inandığını söyledi. Ceylan, bu süreçte ev toplantılarının önemli olduğunu, partinin ve Belediye Başkan Adayının çalışmalarının yanında hanımların yapacağı faaliyetlerin değerli olduğunu ifade etti. YatırIm ve hizmetlerin iyi anlatılmasının önemine işaret eden Ceylan, İskilip’te oyları katlayarak artıracak coşkuyu ve heyecanı gördüğünü, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de İskilip’ten gelen her talebin yerine getirileceğini söyledi.

            Konuşmalardan sonra İskiliplilerden gelen bireysel talepleri de dinleyen  Ak Parti MKYK Üyesi, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Erol Kavuncu, İl Başkanı Yusuf Ahlatçı ve beraberindekiler İskilip halkının kendilerine gösterdikleri teveccühe teşekkür ederek İskilip’ten ayrıldılar.