İSKİLİP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RECEP ÇATMA

Ak Parti İskilip Belediye Başkan Adayı Recep Çatma olarak belirlendi. Ak Parti 31 Martta yapılacak yerel seçimlerde ilçe adaylarını Çorum Atatürk Spor salonunda geniş katılımlı toplantıda kamuoyuna duyurdu.

Aday tanıtım toplantısına Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çorum Milletvekilleri Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Çorum İl Başkan Vekili Yusuf Ahlatçı, Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, eski Çorum Milletvekilleri Murat Yıldırım, Salim Uslu, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya, Çorum il ilçe Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, gençlik ve kadın kolları başkanları ile yönetimleri katıldı.

Coşkulu geçen Aday tanıtım toplantısına İskilip 3 Otobüs, 18 Minibüs, 56 otomobil ve 550 kişiyle çıkarma yaptı. Recep Çatma’nın adaylığı İskilipliler tarafından memnuniyetle karşılanırken Belediye Başkanı Recep Çatma yaptığı açıklamada “ Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri, milletvekillerimizin ve teşkilatlarımızın takdirleri ile siz değerli hemşerilerime bir 5 yıl daha hizmet etmek için görev tarafıma tevdi edilmiştir. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada sizlere layık olmaya çalışacağım. İnşallah dualarınız ve desteklerinizle 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinden oy oranımızı katlayarak çıkacağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.