ÇALIŞMALAR TAM GAZ

BAŞKAN KENDİNDEN EMİN

2019 Yerel seçimlerine geri sayım başlamışken ve Ak Parti Belediye Başkan Adayları esnaf turu atarken Belediye Başkanı Recep Çatma kendinden emin bir şekilde hizmet etmeye tam gaz devam ediyor. Başkanın bu çabası kamuoyu tarafından da takdirle karşılanıyor.

ÜNİVERSİTE TAMAMLANIYOR

İskilip Meslek Yüksekokulunun sağlam olmadığı kara propagandasına rağmen geçtiğimiz günlerde 5 firmanın katılımı ile tamamlama inşaatının ihalesi yapıldı. İhale sürecinin tamamlanmasının ardından önümüzdeki günlerde yer teslimi yapılıp çalışmalara başlanacak.

TARİHİ KALEDE RESTORASYON DEVAM EDİYOR

Yıllardır ödenek yokluğu gerekçesiyle yapılamayan İskilip Kalesi surlarının restorasyonu ve aydınlatılması işinin ihalesi Başkan Çatma’nın yoğun girişimleri ile gereken maddi katkı Kültür ve Turizm Bakanlığından sağlandı. Yer teslimi yapılarak çalışmalara başlandı. İskilip turizmin kalbi konumundaki Kalenin içinde gerçekleştirilecek proje önümüzdeki süreçte yapılmak üzere Başkanın masasında hazır bulunuyor.

STADYUM ÇİM SAHADAN SENTETİK ÇİM SAHAYA DÖNÜŞTÜRÜLÜYOR

Belediye Başkanı Recep Çatma’nın yoğun girişimleri ile zeminin bozuk olmasından dolayı futbol karşılaşmalarının yapılamadığı Şehit Mikail Kaya Şehir Stadyumunun çim sahadan sentetik çim sahaya dönüştürülmesi işinde de ihale süreci tamamlandı. Yer teslimi yapıldı ve çalışmalara başlandı.

BİR BEŞ YIL DAHA

Başkan Çatma göreve geldiği günden bu güne gerek devlet yatırımlarının kazandırılmasında gerekse Belediye hizmetlerinin her köşeye ulaştırılmasında önemli bir aktör olmuştur. Şu bir gerçek ki altyapıyı tamamlayan Başkan önümüzdeki 5 yılda da hedefini koymuş, projelerini hazırlamış yeni açılımlar yapmayı hedeflemektedir. 13 Adayın içinde de en güçlü aday Recep Çatma’dır. İskilip içinde hayırlı olan mevcudun devamıdır.

Kaynak: www.iskilipsonhavadis.com