ESNAFTAN BAŞKAN ÇATMA’YA TEŞEKKÜR

15 YILLIK YOL SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Bir süredir Sanayi Sitesinde yürütülen asfalt çalışması Demirciler bölümünde tamamlandı. Kendi aralarında organize olan Demirci esnafı yaklaşık 15 yıldır çözüm bekleyen yol sorununu gideren Belediye Başkanı Recep Çatma’ya teşekkür plaketi sudular. Bunun yanında Başkan Çatma’ya, emeği geçenlere ve sanayi esnafına yöresel yemeğimiz İskilip Dolması ikramında bulunuldu.

Yemek programına İskilip Kaymakamı Bayezit Bestmi Alkan, Esnaf Odası Başkanı İsmet Uslu, protokol mensupları, çarşı esnafı, Belediye Fen İşleri Müdürlüğü çalışanları, asfalt ekibi ve sanayi çalışanları ile davetliler katıldı.

Yemek sonrası katılanlara yönelik bir konuşma yapan Başkan Çatma “Söz verdiğimiz gibi şehir içinde öncelikli yerleri yaptıktan sonra Sanayi Sitesindeki yol sorununu sıcak asfaltla çözmüş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İskilip ekonomisinin kalbinin attığı sanayi sitesinin her ihtiyacının giderilmesi için gereken her hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle aramızda bulunan İskilip Kaymakamımız Sayın Bayezit Bestami Alkan beye, Esnaf Odası başkanımız Sayın İsmet Uslu beye, sivil toplum kuruluşu başkanlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, yemek organizasyonunu yapan esnaf kardeşlerime, sıcak asfalt çalışmasında emeği geçen personelimize ve asfalt ekibimize teşekkür ediyorum. Asfaltımızın çalışma şartlarını kolaylaştıracağına olan inancımla hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.