SANAYİ SİTESİNDE ASFALT ÖNCESİ HAZIRLIK ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

İskilip ekonomisinin kalbinin attığı Sanayi Sitesinde Belediyemiz ekipleri tarafından asfalt öncesi hazırlık çalışmalarına başlandı.

Belediye Başkanı Recep Çatma önümüzdeki günlerde asfalt serme işine başlanacak olan Sanayi Sitesinde yürütülen çalışmaları denetledi. Çalışanlar ve Sanayi esnafı ile istişarelerde bulunan Başkan Çatma çalışmanın titizlikle yürütülmesi için tüm ayrıntıları gözden geçirdi.

Sanayi esnafı tarafından memnuniyetle karşılanan ve çay sohbetinde bulunan Belediye Başkanı Recep Çatma “Söz verdiğimiz gibi sanayi sitemizi çevrede örnek gösterilecek fiziki güzelliğe kavuşturacağız. Esnafımızın rahatlıkla çalışabilmesi için kendileri ile istişare halinde ne gerekirse yapacağız ve buradaki tüm işimizi bir ay içinde tamamlayacağız. Esnafımızın gerek şahsıma gösterdikleri ilgiye, gerekse ekiplerimize yardımlarından dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Belediye Başkanı Recep Çatma tarafından başlatılan çalışma kapsamında Sanayi sitesi, Oluklu yolu ve Kazanlı mevkiine yapılan yeni cezaevi yolu da asfaltla kaplanacak.