BAŞKANIMIZDAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

Belediye Başkanımız Recep Çatma 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimler sonrası İskilip esnafına teşekkür ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Seçim öncesi tüm esnafı gezerek destek talebinde bulunan Çatma 24 Haziran’da gerçekleşen seçim zaferinden sonra da teşekkür ziyaretinde bulunuyor.

Teşekkür ziyaretlerine Sallilerbaşı esnafından başlayan Recep Çatma, İskilip esnafına 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti’ye verilen güçlü desteğe teşekkür ederken, Belediye olarak yapılması istenen çalışmalar hakkında da talep ve önerileri alıyor.

Belediye Başkanımız Recep Çatma “Esnafımız ve hemşerilerimiz bu seçimde de Cumhurbaşkanımıza ve Partimize olan güçlü desteklerini sürdürmüşler sevgi ve muhabbetlerini sandığa yansıtmışlardır. Birlik ve beraberliğini koruyarak verilen desteğe şükranlarımı sunuyorum. Seçim öncesi olduğu gibi seçim sonrasında da ziyaretlerimiz devam edecektir” dedi.

İskilip esnafı da Başkan Çatma’nın kendilerini ziyaret etmesinden ve taleplerine anlık çözümler üretmesinden duydukları memnuniyeti ifade ederek önümüzdeki süreçte de gerek Recep Çatma’ya, gerekse Ak Parti’te desteklerinin devam edeceğini beyan ediyorlar.