BAŞKANIMIZDAN 3 BİN ÜYEYE SAHİP ÇORUMLULAR BİRLİĞİ DERNEĞİNE ZİYARET

Belediye Başkanımız Recep Çatma Gölbaşı’nın en aktif hemşeri dernekleri arasında yer alan Gölbaşı Çorumlular Birliği Derneğini ziyaret etti.

 

OSMAN ULUNÇ; “AMACIMIZ BİRLİK BERABERLİĞİ SAĞLAMAK”

 

Gölbaşı Çorumlular Birliği’ni ziyaret eden Başkan Çatma, dernek başkanı Osman Ulunç’tan çalışmaları hakkında bilgi aldı. Osman Ulunç Gölbaşı Çorumlular Birliği olarak amaçlarının Çorum’un kültür ve geleneklerini Gölbaşı’nda yaşatmak ve ilçede yaşayan hemşerilerinin birlik beraberliğini sağlamak olduğunu söyledi. Çorumluların sosyal yaşamda ve siyaset içinde etkin olması için çaba sarf ettiklerini belirten Ulunç “Çorumlular olarak kim bize bir adım gelirse biz de ona iki adım gideriz” diye konuştu.

 

GURUR DUYUYORUZ

 

Yaklaşık 3 bin üyeye sahip olduklarını söyleyen Ulunç, Gölbaşı’nda nüfus oranına sahip en yüksek ilin Çorum olduğunu da sözlerine ekledi. İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma da “Türkiye’nin en önemli ilçelerinden birinde Çorumluların etkin olması münasebetiyle gurur duyduklarını ifade ederken “Osman Ulunç kardeşimiz Çorumluları Gölbaşı’nda ve Ankara’da en iyi şekilde temsil ediyor. Bu konuda kendisini ve yönetimini tebrik ediyorum.” dedi.

 

Kaynak: Çorumlular Birliği’ne hemşeri ziyareti