MYO YENİ BİNA YAPIMI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

  Hitit Üniversitesi, İskilip Meslek Yüksek Okulu yeni binada çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Beton atma işinin devam ettiği Meslek Yüksek Okulu yeni bina inşaatında Kaymakam Şuayib Gürsoy, Belediye Başkanı Recep Çatma, İskilip’te misafir olarak bulunan stajyer Kaymakam adaydı Osman Çelikkol, İskilip Yüksek Öğretim Kurumları Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Nurettin Tanay incelemelerde bulunarak çalışanlardan bilgi aldılar.

2 Ocak 2016 Tarihinde resmi temel atma töreni yapılan bin 550 metre karelik alan üzerine yapılması özelliği ile İskilip’in en geniş oturum alanına sahip olan binada hava şartlarının da elverişli olması ile birlikte çalışmaların aksamadan yürümesi için tüm imkânlar seferber ediliyor.

Belediye Başkanı Recep Çatma binanın aksamadan devam etmesinde hayırsever İskilipli iş adamlarının maddi desteklerinin önemine işaret etti. Başkan Çatma “Yeni binamızın yapımında her zaman destek olan, katkı sunan başta Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Reha Metin Alkan, Kaymakam Sayın Şuayip Gürsoy, Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Muammer Cengil, İskilip Yüksek Öğretim Kurumları Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Nurettin Tanay ve dernek yönetimi ile destekleri ile yeni binamızın hızla yükselmesine vesile olan iş adamlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.