YOLLARIMIZ İÇİN BAKAN YILDIRIM’DAN DESTEK İSTENDİ

 

AK Parti Çorum Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ahmet Sami Ceylan ile AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile ve Çalışma Komisyonu Üyesi Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Bakan Binali Yıldırım’a hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılar dileyen Milletvekili Ceylan ve Kurt, Çorum’un bakanlıkla ilgili sorunlarını da paylaştı.

Ziyaret sırasında; Çorum – İskilip, İskilip-Çankırı, Çorum – Laçin, Laçin – Osmancık, Çorum – Ortaköy, Çorum – Mecitözü yollarının son durumları hakkında karşılıklı bilgi alışverişi yapıldı.

Bakan Binali Yıldırım ise bakanlığını ilgilendiren her konuda Çorum’a gereken desteği vereceklerini, yolların sorunlarını çözmek için çaba göstereceklerini dile getirerek, sorunların çözümü noktasında gereken tüm çalışmaların yapılacağını kaydetti.

Yıldırım, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt’a teşekkür etti.

Ceylan ve Kurt ise ziyaretten mutlu bir şekilde ayrılırken, Bakan Yıldırım’a yakın ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Belediye Başkanımız Recep Çatma İskilip için son derece önemli yollarımıza destek için Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Binali Yıldırım’la görüşen  Ak Parti Çorum Milletvekillerimiz  Ahmet Sami Ceylan ve Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt’a teşekkür etti.